SpiderRoy

Jsou pracovníci technických služeb státními zaměstnanci?

A pokud ano, kam spadají? Jedná se o zvyšování platů státních zaměstnanců, ale mluví tam jen o pracovnících v první linii – vojáci, hasiči, policie, pak učitelé, pracovníci v sociálních službách a zdravotníci. Tzn. že pracovníci v technických službách různých měst se to netýká? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Schluker

Technicke sluzby jsou obvykle spolecnosti s r.o. nebo akciove spolecnosti, takze jich se to netyka.

xiperio

Záleží kdy a kde.
Někdy je to sro, které vlastní město.
Někdy stát.

SpiderRoy

Je to příspěvková organizace