e1232851@trb

Jsou pornoherečky OSVČ?

Odpovědi
JájsemRaibek

Nemusí nutně být. Mohou mít smlouvu s agenturou.

dubraro

Podle mých vědomostí u nás celá tato oblast běží v šedé ekonomice. Nejsou žádné OSVČ, žádné písemné smlouvy a peníze se nezdaňují.

led

Rovnako ako iní herci. Sú také, ktoré majú „umeleckú“ živnosť a také, ktoré sú zamestnané inde a privyrábajú si napríklad dohodou…
Ale detaily práce a svojho zárobku nám určite nepriznajú… Netešte sa na klebety.

Tw!st

Mohou a nemusí, pokud jsou, přijímají různé pracovní nabídky na fakturu. Pokud nejsou, tak jsou zaměstnané u nějaké pornoprůmyslové firmy, která pornoherečce platí pravidelný plat.

ivzez

Pochybuji.