Sober

Jsou Palestinci Arabové?

Tato otázka padla na chatu iDNES…

Nejlepší odpověď
fcoop

http://diarto­va.blog.idnes­.cz/c/157544/A­rabove-jsou-puvodnimi-obyvateli-Palestiny.html

Další odpovědi
anonym

Většina arabských Palestinců jsou muslimové (Shafi'i směru), křesťanská menšina a patří především k pravoslavné církvi (patriarcha Jeruzaléma).Druze považují za Arab, stejně jako části arabských Beduínů Palestiny, není pro Palestince.
Nasla jsem vam na zahranicnich strankach a dala do prekladace , snad vam to i tak neco rekne. -iv-