jirka F

Jsou odpovedi.cz nějaký druh klubu a kdyby ano jak byste klub nazvali?

Může to být třeba nějaký druh klubu třeba vědomostní klub?

Nejlepší odpověď
Kepler

Okamžitě mě napadl Sgt. Pepper´s Lonely Hearts Club (Klub osamělých srdcí seržanta Pepře) podle písničky od Beatles. Ale osamělých tu asi není mnoho. Co takhle Diskuzní fórum Neználků, Všeználků a Srandistů?

Další odpovědi
hapiky

Klub má členy, odpovědi uživatele.
V klubu kecáš, abys ses bavil, tady se bavíš tím, že kecáš.

Postmaster

Je to tady jako u šmoulů
Ve vesnici si každý šmoula většinou dělá, co chce, přesto celá vesnice dobře funguje

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Kepler: Zapomněl jsi na kované komunisty a nezměrné příznivce socialismu.

Kepler

Nezapomněl, ale takových extrémistů už tady moc nenajdeš. Asi vymírají. Teď tady máme jiné kategorie: Proti EU, protibabišovci, rusofily a nadávající všemu… Všichni ti co nechodí k volbám. Neboj, taky vymřou 🙂