Avatar uživatele
quentos

Jsou oblasti (života, kultury…), o nichž máte pocit, že do nich většina lidí „vidí“, zatímco pro vás jsou záhadou?

U mě by takovýmito oblastmi byly jednoznačně sport a film (resp. TV obecně). Když slyším, jak ostatní (dokonce i ženy – navzdory tomu, jak brojí proti sledování sportu) sypou z hlavy, kdo kde kdy vyhrál jaké mistrovství či ligu, skoro (ale jenom skoro) se stydím, že o tomto nemám ani páru – mlhavě tuším cosi o Naganu, ale to je tak vše, a to ještě jen díky tomu, že se o něm hodně mluvilo (utěšuju se tím, že kdyby mi měli lidi jmenovat jakéhokoli mistra ČR ve scrabblu po vzniku Asociace, zůstanou s otevřenou pusou. Schválně říkám „po vzniku Asociace“, aby si nemohli pomoci Jarkem Nohavicou, který se stal mistrem ČR rok před jejím vznikem). Stejně tak u filmu – lidi se vyznají v tom, kdo kdy v čem co hrál apod., jenže jelikož jsem si s „bednou“ nikdy příliš nerozuměl, zůstala pro mě tato oblast rovněž zahalena tajemstvím. Máte rovněž nějakou takovou „záhadnou oblast“, v níž většina ostatních vyzná, nebo jsem tady sám sportovní a filmovej barbar? :{)>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Andělé, johana 56, www, anonym, briketka10, anonym, anonym, Sarrow, Anna007, gagaga před 4014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nejsi sám, jsem na tom naprosto stejně, viz můj profil zde 😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anuket

Přidávám se k tobě. Já se televizi teprve nedávno naučila zapínat a to jen kvůli hudebním programům, které používám jako zátiší při uklízení. 🙂 O sportu nemám ani páru. O filmu rovněž ne. Na filmy chodím leda do kina a to jen jednou za čas, jelikož málokdy je na programu film, který mi stojí za to, abych tam šla. 🙂 Co se týče televize, nevím nic. Nejlepší je rozhovor s mými kamarády, kteří tomu stále nerozumí. „Už jsi viděla ten nový film.....?“ „Ne, neviděla.“ „Vždyť jsem ještě neřekl ani název filmu.“ „Znáš mě, na odpovědi to nic nemění“ 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Těch oblastí je hodně, např: rybářství, F1, fotbal (koukám jen na MS v hokeji).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

z toho si nic nedělej hodně lidí nerozumí spoustě věcí
a dělá ze sebe chytráka, jak těm věcem rozumí ..
já plavu v matice, fyzice, ale zase v jazycích mi to šlo..
nevyznám se v politice, ve vesmíru ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Matika, ale i naprostý primitivnosti! Nikdy jsem nepochopila částečný odmocňování, takový to šílený dělení se závorkami a další blbosti, ale to víme, že… Sport, no… dobrý bylo, jak jsme hráli tenkrát tu Evropu a nikdo z nás nevěděl v týhle oblasti absolutně nic :D Však spousta lidí by taky nevědělo, kdybych po nich chtěla nějakého významného tanečníka. Já jsem na svoje sportovní barbarství hrdá, mám přece jiný kvality!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nejsi v tom sám,i já jsem sportovní barbar.Teda co se týká sledování sportu,nikdy mě nebavilo sledovat v telce fotbal,hokej apod.Co se týká aktivního sportu,hodně jezdím na kole,jezdil jsem i závody,ale kolektivní sporty jako třeba fotbal jsem neměl rád už na základce.Potom vůbec nesleduju politiku,to jde taky mimo mě,podle mě jsou to jen gauneři.Ale ohledně filmů,to jsem s televizí celkem kamarád,ale docela si vybírám,na co se dívám,nesleduju všechno co se hýbe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mne je moja vlastná práca už roky zahalená záhadou, veď všetci okolo o nej vedia všetko a ja sa v nej stále, už skoro 50 rokov, objavujem niečo nové
Doplňuji:
prepáčte, vypadlo slovíčko správne má byť:
…ja sa v nej stále učím, už skoro 50 rokov, objavujem niečo nové

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Já jsem klasický Brouk Pytlík, ale když slyším „ekonomie,“ dostávám třes.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek