Nevíteto?

Jsou normální nekontrolovatelné záchvaty smíchu z nervozity?

Trpíte tím někdo?

Nejlepší odpověď
BeruškaSedm.

Taky se mi to stává…říká se,ze někdy nezbývá nic jiného než se smát.. 🙂

Další odpovědi
zjentek

no je fakt, že normálnější by bylo vyjadřovat své skutečné pocity

anonym

Nač slzy – nač pláč?

PetrXY

Z nervozity to asi nebude. Bohužel tím také, naštěstí ne často, trpím. Stane se mi, že si při nějaké události něco směšného vybavím a pak je zle. Např. když někde slyším hrát americkou hymnu, tak mám velký problém udržet smích na uzdě. Ne že bych byl dement a smál se hymně, ale vybaví se mi, jak tu hymnu zpíval herec Leslie Nielsen v tom filmu Bláznivá střela, no a to je konec…