Zlatý

Jsou nějaké nové poznatky o posmrtném vědomí ?

Doplňuji:
http://blisty.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Existuje život po smrti? Věda biocentrismu ¨může prokázat, že ano, tvrdí profesor Robert Lanza. Autor článku: IBY JOHN Hall - 16.listopadu 2013 - více v odkazu
http://www.belfasttelegraph.co .uk/…

"Zatímco náboženská teorie může namítnout, že život na Zemi je jen zahřívac kolo pro věčnost strávenou v nebi nebo pekle, a mnoho vědců odmítá tuto teorii pro nedostatek důkazů - jeden odborník tvrdí, že má definitivní důkazy pro to, ,že je opravdu život po smrti.

Odpověď profesora Robert Lanza je v kvantové fyzice - konkrétně teorie biocentrismu. Vědec z Wake Forest University School of Medicine v Severní Karolíně, říká, že důkaz spočívá v myšlence, že pojem smrti je pouze výplodem našeho vědomí.

Lanza vysvětluje, že vesmír existuje jen proto, že vědomí jednotlivce v něm - v podstatě život a biologie jsou realitou , což vytváří vesmír; ale vesmír sám o sobě nevytváří život. Totéž platí pro pojmy prostoru a času, které profesor Lanza popisuje jednoduše jako nástroje mysli..

V podstatě, představa umírání je něco, co jsme se dávno naučlil přijímat, ale ve skutečnosti je to jen to, co existuje v našich myslích.

I když myšlenka je poměrně složitá, profesor Lanza říká, že to lze vysvětlit mnohem jednodušeji pomocí barev. V podstatě obloha může být vnímána jako modrá, ale v případě, že buňky v našem mozku byly změněny na to, že obloha vypadá zeleně, jde o naše vnímání, nebo je obloha opravdu modrá?

Další odpovědi:

Zlatý

to těžko ..ale i když se to málo ví, tak existuje vědomí za života

Pokud se vrátím, sdělím ti je.

Pokročilý

Život = vědomí, existence. Smrt = nevědomí, zánik života.

Proč se tolik lidí řídí jedním textem z Bible: "Jez, pij a raduj se, neboť po smrti není rozkoše."? Moudrý král Šalomoun napsal: "Živí si totiž uvědomují, že zemřou, ale pokud jde o mrtvé, ti si neuvědomují naprosto nic, ani už nemají žádnou mzdu, protože vzpomínka na ně byla zapomenuta.".

Zdroj: http://wol.jw.org/cs/wol/l/r29 /lp-b?q=Kazatel9%3A5

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Česílko děkuji , není třeba. Přesvědčím se na vlastní duši.

Bronzový

Psychotic

Ale nespěchal bych :-)

anonym

:-D

Bronzový

gagaga

o me je tu znamo, ze jsem dost velkej blaaazen :)
tak abych si jeste " prisolila " , tak moje " dusicka "neopousti moje telo v komatu, nebo tesne pred smrti.., ale uplne klido pido si ode me " odfrnkne " ve spanku " !
kdyz spim
a lita si nekde ..a zije uplne nekde jinde ..a kdyz se probouzim, tak se zase rychle vrati
a parkrat jsem pritom jejim vraceni.., i kdyz to trvalo snad jen setinu sekundy byla..a je to vazne nepopsatelnej pocit :)
mnohem..mnohem hezci nez ten, kterej jsem zazila naposledy asi pred 20 lety ;( :p
-iv-

Zlatý

zjentek

gagaga, já nevím, jak to s duší máte vy, ale píšeš to hodně špatně, páč napřed se většinou vrátí a PAK se teprve hodně rychle probouzíš :p

Bronzový

gagaga

kazdej to mame jinak :p
ale me se uz stalo, ze jsem se probouzela, kdyz se teprve " vracela " .. heeec .. a to je ten kraasnej pocit
to nema kazdej :p
proto neni nic spatne a nic dobre
u kazdeho je to jinak..a u nekoho " vubec " :p
-iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.