Jsou následující věty pravdivé, co myslíte?

Jiří Lysák, Třebíč

Neděle, 16.ledna 2011, 13:52:18 | Souhlasím | Nesouhlasím | +16

Vskutku důležitá zpráva pro společnost, která si zaslouží zájem medií!!! Je určitě více důležitá, nežli to, že jsem dnes ještě nejedl, ale jen o kapánek!

Odpovědi
Mili @

Pokud je tato zpráva tak důležitá, jako to, že dotyčný ještě nejedl, tak je asi stejně tak důležitá,jako informace, kolik stupňů celsia bylo dnes před sto lety…
😁

poa.li

Jak pro kterou společnost…

anonym

Zpráva důležitá pro 7 hladových asketiků. Může být klidně pravdivá i důležitá.
Musím vzpomenout hladovkáře Marečka. Toho probírala média pořád. A těch důležitých zpráv, které nám sděloval… Byly jistě důležitější než to, že od rána nejedl.