jsou muži odvážnější než ženy?

Doplňuji:
Miroslavste že ty máš strach si to u žen rozházet proto tak diplomatická odpověd

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží v čem, někdy jsou odvážnější ženy,, někdy muži.
Nejde odpovědět jednoznačně. Opět použiji mé oblíbené slovo-je to individuální :)

Další odpovědi
BEAES

Jak kdy, jak včem. Těžko říct a v jaké oblasti máš na mysli?

venkovan

Říká se, že dřív když třeba pohané válčili s římany, tak své muže do bitky zezadu tlačily ženy vidlemi, klacky apod., aby neustoupili. Dá se říci, že muži tedy moc odvážní nebyli, protože raději volili smrt, než s tou svou ženskou dál žít.

Elk

Samozřejmě! Je to dané zákony přírody, muž je ochránce, živitel, tak musí mít více odvahy se dotoho pustit. Je teda fakt, že třeba v islámském světě jsou muži daleko odvážnější.
Já bych teda si nikdy neodvážil uvázat se do stavu manželského s pěti ženami…
Hrůza pomyslet…
A navíc – 5 X tchýně!!!
Hrozná představa......!

anonym

přivedla mě na to předchozí moje otázka jestli by někdo měl odvahu svézt se na horské dráze,všimla jsem si že muži ano ženy ne

BEAES

Ano, v tomto jsou opatrnější ženy, nerady hazardují se zdravím, životem…ale při návštěvě doktora, zubaře atd mají větší odvahu ženy.

quentos

v tom bych negeneralizoval. Na druhou stranu, kdyby pravěcí lovci neměli dánu do vínku větší odvahu než jejich ženské protějšky, dodnes bychom nejspíš chroustali kořínky a plody