Avatar uživatele
anonym

jsou muži odvážnější než ženy?

Doplňuji:
Miroslavste že ty máš strach si to u žen rozházet proto tak diplomatická odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, Elk před 4827 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Záleží v čem, někdy jsou odvážnější ženy,, někdy muži.
Nejde odpovědět jednoznačně. Opět použiji mé oblíbené slovo-je to individuální :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Jak kdy, jak včem. Těžko říct a v jaké oblasti máš na mysli?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Říká se, že dřív když třeba pohané válčili s římany, tak své muže do bitky zezadu tlačily ženy vidlemi, klacky apod., aby neustoupili. Dá se říci, že muži tedy moc odvážní nebyli, protože raději volili smrt, než s tou svou ženskou dál žít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Samozřejmě! Je to dané zákony přírody, muž je ochránce, živitel, tak musí mít více odvahy se dotoho pustit. Je teda fakt, že třeba v islámském světě jsou muži daleko odvážnější.
Já bych teda si nikdy neodvážil uvázat se do stavu manželského s pěti ženami…
Hrůza pomyslet…
A navíc – 5 X tchýně!!!
Hrozná představa......!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

přivedla mě na to předchozí moje otázka jestli by někdo měl odvahu svézt se na horské dráze,všimla jsem si že muži ano ženy ne

před 4827 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BEAES

Ano, v tomto jsou opatrnější ženy, nerady hazardují se zdravím, životem…ale při návštěvě doktora, zubaře atd mají větší odvahu ženy.

před 4827 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

v tom bych negeneralizoval. Na druhou stranu, kdyby pravěcí lovci neměli dánu do vínku větší odvahu než jejich ženské protějšky, dodnes bychom nejspíš chroustali kořínky a plody

před 4827 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek