dust8

Jsou lidi pouze skrytí mimozemšťané a skutečných lidí je pomálu?

Odpovědi
Drap

Neni to tak

Disraeli

Buď anebo trpíš paranoiou. :D
Anebo jsme všichni mimozemského původu (dle teorie o mimozemském původu života – anebo jen lidí – na Zemi). ;)

Mesiáš

Něco vzniká z něčeho, a tak život se k nám dostal z vesmíru ve vesmírném prachu, z prachu jsme vznikli a v prach se navrátíme

Zdroj: https://youtu­.be/kNvcGT6lwOE

led

Okrem aliendrona?
Na druhej strane občas mám pocit, hlavne u mnohých, že nadobudnutím verejnej funkcie stávajú sa mimozemšťanmi. Strácajú kontakt so skutočným životom radového občana, aj keď to nikdy verejne nepriznajú.

Disraeli

Ale jeden dotaz… k čemu by jim to bylo? A z cca 8 miliard lidí by byla většina lidí vlastně skrytí mimozemštěné; jako proč? Když by bylo lidí pomálu a těch emzáků by bylo tolik, tak prostě PROČ?