hanny 2

Jsou koníčky /hobby/ vždy zdravé?

Co byste odpověděli,kdyby se vás někdo takhle zeptal?

Nejlepší odpověď
quentos

vždy ne – někdo má jako koníčka navštěvování nevěstinců, časté popíjení, ale i nebezpečné druhy sportů či rychlou jízdu autem…

Další odpovědi
Drap

Vždy ne.

badisko

Ne nektere dokonce bych rekl ze primo zdravi skodlive …

anonym

třeba taková gymnastika, tak ta mi úplně zničila páteř a kyčle, ovšem pozná se to až za pár let, což jsem jako dítě nevěděla a i když jsem ještě stále hypermobilní, mívám celkem dost velké bolesti, takže „sportem ku stálé invaliditě“

ten který je

Myslím si že ano.Když chlap nemá žádného koníčka,může mu dělat společníka chlast nebo nic jiného než práce.Znám pár lidí pro které je dovolená a Vánoční svátky utrpení.Nevědí co mají dělat…

Pájo

Jsou, vždy!

(…jaká otázka, taková odpověď…)

Braník

některé ne ,třeba u kulečníku se pije pivo a kořalka ale jen do jisté míry,
u raftingu se taky popíjí,parašutista může taky popíjet

hanny 2

Jéžižmarjá Drape a Pájo – nemůžete napsat aspoň jednu rozvitou větu?Třeba proč si to myslíte? Děkuji.