eRko007

Jsou Karlovy Vary drahé?

Dobrý den,
plánujeme výlet s drahou polovičkou do KV.

Jsou Karlovy Vary dražší nebo je to ve stejné relaci jako třeba Praha či Olomouc?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na to , co považujete za drahé. Také záleží na tom, zda využijte cestovní kancelář, nebo si ubytování objednáte sami, v které době pojede.

Kde je ubdytování dražší, využijte kle srovná se dovíte, když použijte trvago.

https://www.tri­vago.cz/

Zadala jsem jen tak místo a datum, naskočily mlžnosti. Na llevé straně může zvolit hledisko třídění.

https://www.tri­vago.cz/?aDate­Range[arr]=2020–03–28&aDateRange[dep]=2020–03–29&aPriceRange[from]=0&a­PriceRange[to]=0&i­RoomType=7&aRo­oms[0][adults]=2&cpt2=7­6110%2F200&has­List=1&hasMap=0&bIs­SeoPage=0&sor­tingId=1&slide­outsPageItemId=&i­GeoDistanceLi­mit=20000&addres­s=&addressGeoC

Další odpovědi
elkon

Jako všude, záleží kam půjdete. Případně se můžete informovat od místních, kam zajít za dobrý peníz. Mimochodem, zajděte na Dianu, do motýlího domu, nebo na okraj Varů do Vánočního domu (trvalá expozice), je to zážitek.

Kelt

Pokud budete spát ve drahém luxusním apartmánu a koupat se třikrát denně v šampusu, jezdit taxikem, hrát ruletu a přitom pít koňak. Tak tě to vyjde stejně draho kdekoli. Dobrá služba se platí všude draze a spát se dá za pár stovek na ubytovně a za pár tisíc v hotelu.