setapouch

Jak se veřejnou dopravou nejlevněji dostat do Kyjeva?

Idos našel za 2000 jedna cesta, což se mi zdá příliš (zpáteční letenku můžu mít za 6000 a čas je nesrovnatelný, i když o ten mi primárně nejde). Nevíte někdo o něčem levnějším?

Nejlepší odpověď
Drap

Potom už jedině stopem.

Další odpovědi
huxa

Ruskými tanky, resp. humanitární pomocí.

Pepa25

Ne. Vlakem určitě ne: mezinárodní lístky jsou drahé a oplatí se jen u skupin nebo častějšího ježdění (siťové jízdenky).
Co se týká autobusů – na Ukrajinu jezdí víc dopravců, ale základní cena vždy právě kolem 2 tis. do Kyjeva …

setapouch

huxa: to bych musel čekat, až pojedou zpátky z Karlových Varů.

setapouch

Drap: ano, to mám jako variantu. Stopem jsem projel půlku Evropy, to Slovensko mě nezabije. Doufám teda :D