Jsou ještě módní manžetové knoflíky a spony do kravat?

Doplňuji:
Dědku sklerotická! Já se ptal,zda jsou modní a ne na jejich cenu!:-D

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jsou k dostaní Manžetové knoflíčky a spony na kravatu.Já to tam dal jako příklad,že jsou a ne jako ceny.Módní jsou určitě když se dělají ve stříbře a i ve zlatě.
http://www.panske-doplnky.cz/

Další odpovědi
Drap

Stále jsou módní........­.i když je nosívájí spíše ty nejvyšší kruhy.

žolik

Vrací se spátky manžetové knofličky a spony na kravatu,je to in.

Zdroj: žolík