Jsou holky ktere by chteli bezdomovce ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A bezdomovci nie sú ľudia? Láska prekvitá všade medzi ľuďmi.
Odpoveď znie: Ano

Další odpovědi:

Naučte se česky a nad svými příspěvky přemýšlejte.

Pokročilý

Jsou aji bezdomovkyně takže ty mužou chtit bezdomovce, ale najdou se i normalně holky co chcou bezdomovce ale spíše je znali před tim než se bezdomovcem stali. A každy bezdomovec neni smradlyvy někde ležici ožraly na lavičce muže byt i beztomovec někdo do koho by to nikdo neřekl.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

led: jarní vlk má možná na mysle nějakej bezďáckej fetiš, jako sou třeba ženský který sou vysazený na fotbalisty, tak jestli existujou i ty se slabostí pro tenhle typ kariúristů

Zlatý

led

Až tak hlboko som nerozmýšľala. Mám medzi bezdomovcami dosť kamarátov, ešte viac známych, ktorí sa stali bezdomovcami z rôznych príčin - strata zamestnania, vyhadzov od manželky, detí (aj "dospelé" deti vedia byť na rodičov veľmi kruté), alkohol (slabá odolnosť voči nástrahám s následnou stratou zamestnania a rodiny) a aj z vlastnej vôle. Neďaleko nás v lese žije pomerne veľká kolónia - možno práve preto je ten les bezpečný pre návštevníkov - neboli hlásené žiadne prepady, bežné v iných našich okolitých lesoch

Zlatý

bolak

A jinde v lese vás přepadávaj jo? kde to žiješ člověče :)
To mně se akorát jednou stalo stalo před obchoďákem, že sem si šel něco koupit a když sem se vracel, tak mi nějaký cikáně lomcovalo s kolem...hned dostalo pumpičkou přes záda

A vlastně ještě jednou, když jsem vycházel z lesa, mě taky přepadli, ale tentokrát policajti, nicméně to bylo nedopatření. Já šel ze sousední vesnice z hospody (a před tím sem byl na zahradě) a voni prej co sem dělal vo půl třetí ráno v lese, no a já měl připito, tak sem jim řek, že sem byl zakopat tělo, no a voni mi posvítili za baťoch, ze kterýho mi zespod vodkapávaly červený hustý kapky :))) To byly jahody ze zahrady, voni se mi během toho dlouhého popíjení uvnitř jaksi roztekly, jenže vono to fakt vypadalo jako krev a po tom co sem řek těm polišům, mě hned tahali k sobě do auta, nemravové :)) chvíli trvalo než se všechno vysvětlilo..

Zlatý

led

Možno budete prekvapený, ale stredom Bratislavy tečie Dunaj, na jeho južnom brehu sú krásne lužné lesy a nádherné zálivy. Od Viedne až po Komárno. Tam sa dejú príbehy všetkého druhu, aj Pražáci nám môžu závidieť :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.