SINGO

Jsou dnes otevřené obchody…

Nějaké elektro? Potraviny vím že jsou ale potřeboval bych elektro…
Doplňuji:
Tak jsem jel, a zjistil jsem že všechny obchody jsou otevřené.

Nejlepší odpověď
Drap

slušné obchody mají zavřeno. Supermarkety jsou otevřené.

Další odpovědi
anonym

nejsou, možná nějaký soukromník…
Doplňuji:
tak to letím pro chleba, už došel, ale běda, jestli bude zavřeno! 🙂

Ella

ať je svátek nebo ne metropole otevřená je :D :D a každé jiné nákupní centrum taky… možná některé menší obchůdky uvnitř budou mít zavřeno, ale velké obchody, supermarkety a elektra typu Elektroworld mají otevřeno téměř vždy…

LysoňXXX

Co říct spoluobčanům při delší chvilce čekání na tramvaj? " Ironie " :)))

lukyLuky

ano některe

Kajolka

Obchody mají otevřené po celý rok, krom pár dní… Některí svátky ne. Ale e-shopy fungují. Ale počkáš si. Ale taky některé prodejny jsou otevřeny jako výdejny e-shopů.

koníček

Pročpak se asi dělají slevové karty, když v žádosti se musí vyplnit adresa, telefon a email. Asi si tak dělají průzkum co lidi kupují, dá se podle toho vypracovat evidence o lidech i zboží. Nebo je v tom ještě něco jiného ?