Nechápavé

Jsou dnes otevrene obchody s potravinami?

Nejlepší odpověď
Slecna 007

Jsou. Obvykle jen do cca 2 nebo tří hodin, ale jsou.
Pouze dva dny v roce je zavřeno celý den. 25.12. a 1.1.

Další odpovědi
Lamalam

Ano, jsou. Náš Vietnamec má otevřeno pořád.

Radius

Ano, dnes (24.12.) dopoledne jsou, rikali to ve zpravach, nektere retezce maji otevreno az do 14 hodin.

marci1

Ano, ale je to různé. Od 12 do 15 hodin (nejčastěji). 🙂

anonym

dnes jsou otevřena všechna obchodní centra i s potravinovými řetězci min. do 14 hod.

led

Potraviny na Vianoce sú asi podľa obchodníkov menej dôležitejšie, než obchody s priemyselným tovarom – darčeky, aspoň na Slovensku to tak platí a zatvárajú potraviny skôr (už o 11,00h) než iné obchody do (12–14,00h.).
Podľa odpovedí ste na tom v ČR lepšie.
Najbližšie otvorené obchody budú až v sobotu.