simoneta

Víte kam na levné nákupy po ČR?

Konkrétně se jedná o oblečení, popř. drobnosti na Vánoce :)

Nejlepší odpověď
Drap

Kamkoli kde je levné ! Na takto položenou otázku nelze odpovědět. Nevíme co chceš koupit. Všude se najde na něco sleva. Nikde však v republice neni výrazně levněji než jinde. Pokud k ceně běžného nákupu připočteš cestovné, je lépe zůstat doma a nakoupit potřebné v okolí.

Další odpovědi
anonym

tržnice Sapa v Praze Libuši. všechno levné, jen si toho musíte vzít kartony. já osobně bych si tam však nekoupil nic, stejně jako bych nevkročil k rákosce do krámu i kdyby tam měli poslední rohlíky v kraji

honza19hk

Nejlepší na tohle je Kudova zdroj což je Polsko.

Jinak mě šmejdění po nákupech nebaví takže fakt nevím kde co kde maj.

lota

Já se prvně dívám tady: http://amplion­.centrum.cz/zbo­zi Ale jsou to takový blbosti, no, jako v levných obchodech.:-)

Michálek1245

Já teda osobně spíš na internetových obchodech? Proč? Má to jednu velkou výhodou a tou je web https://www.sle­vovykupon.net/ kde mají různé slevové kupony a kódy. Buď na dopravu zdarma, nebo prostě na samotné zboží. Takže za mě fakt super. Prostě na tom internetu máte větší výběr a to jak v cenách, tak ve výběru samotného zboží a produktů. :)

SuzanKa

Holky, nakupovala jste některá na https://www.lu­cyto.cz? Je to spolehlivý shop? Mají tam teď super akční sety, hodně se mi líbí hlavně to spodní prádlo. Tak budu ráda za info.

Honzin8

Ahoj, tento shop znám a spokojenost. Nakupuju tam hlavně prádlo, protože tam mají nejlepší nabídku. Hodně širokou a ceny super.

Cizecek.M

Tento shop znám. Jo, je to fakn shop. Hezké věci, značkový kousky a hlavně ceny jsou super. Nakupuju tam moc ráda.

Vercule

Objednala jsem tam, protože tam mají zrovna akční ceny. No a těším se, až mi oblečení příjde. Ale shop se mi líbí teda moc.

XenieRo

Já jsem si tam koupila set spodního prádla od CK. Jinde neměli tak hezké prádlo a navíc ta cena oho setu je senzační.

Pajka.111

No a jak ti to prádlo sedí? Velikosti odpovídají?

kolinko.poli

Já si chci koupit tento set https://www.lu­cyto.cz/vyhod­ne-sety/damske-spodni-pradlo/tommy-hilfiger-krajkove-spodni-pradlo--00113.html, takže budu taky moc ráda za info :)

GabulkaA

Na lucyto.cz nakupuju moc ráda. Jako ten set jsem si tam nekupovala, na to moc nejsem. Ale mají tam pěkné prádlo a taky volnočasové oblečení. To jsem tak zrovna kupovala :)

Pajka.111

Holky, nakupujete modu spíše v kamenných prodejnách nebo nakupujete na e-shopech? :) Co je pro vás pohodlnější?