dust8

Jsou dle vás zaměstnání, kde se čeká od mužů oholená tvář a reprezentativní vzhled, či strniště a plnovous nikde nevadí?

Nejlepší odpověď
elkon

Napadá mě, že padnoucí oblek, příjemný výraz a oholenou tvář by měl mít třeba notář nebo bankovní úředník.

Další odpovědi
Drap

To záleží pouze na zaměstnavateli.

Pepa25

Samozřejmě!

Kdysi jsem četl odpověď L. Špačka na dotaz, kdy se ho kdosi ptal na názor na situaci, že po něm budoucí zaměstnavatel chce upravené vousy, protože má jednat se zákazníky. Špaček řekl, že to plně chápe a zaměstnanec by se měl přizpůsobit požadavkům nebo změnit povolání, že třeba pro myslivce je plnovous ideální: nikomu nebude vadit, naopak podpoří drsný vzhled lesů pána …

Být hladce oholen dnes už ale není takové téma, daleko víc je diskusí kolem viditelného tetování.