Jsou dětské piškoty bílé pečivo?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak jsem vás přišel rozseknout mým názorem.
Piškoty nejsou bílé pečivo, ale cukrovinka, jelikož jsou sladké.
Bílé pečivo je např. rohlík, toustový chleba.
Tmavé pečivo je chléb, celozrnné pečivo apod.

Další odpovědi
Mili @

Bílá mouka- bílé piškoty- bílé pečivo, nebo ne????
Doplňuji:
To jsou piškoty pro třeba černochy.....?

anonym

Mili ale já už viděla i hnědé piškoty s příchutí kakaa,a ty jsou jaké? to jsou maskované piškoty?
Doplňuji:
tak dámy a máme to chlap je chytřejší než my jdu se stydět

hanulka11

podle mne ano- pečou se z mouky a vajec, já také viděla kakaové piškoty a ořechové.
Ale pokud jsou pečeny z bílé mouky tak se asi jedná o bílé pečivo.Otázka byla možná položena kvůli dietě nebyla? Možná to anonym doplní. Pokud má někdo zakázané bílé pečivo, asi by je neměl konzumovat.