czsycak

Jsou cigerity drogy ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, jo jsou drahý!

Další odpovědi
Agneta

Já bych řekla, že ano, ale je třeba ještě počkat na nějakého kuřáka:D

quentos

Cigerity? Takové slovo v češtině neexistuje.
A jestli si myslíš, že ti to multinickování ještě žerem, seš na omylu.

gecco

Zajisté…

arygnoc

čo si predstavujete pod pojmom droga?

  • droga je totiž označenie pre liečivú zložku medikamentu, látka rastlinného alebo živočíšneho pôvodu používaná obyčajne na výrobu liečiv
  • samotný liek
  • návyková látka
  • psychotropná látka

okrem poslednej položky nikotín – alkaloid, aktívna látka obsiahnutá v tabaku, je to všetko.

;-Q

ps:
počuli ste už o niekom, kto spôsobil dopravnú nehodu pod vplyvom fajčenia (kouření), pitia kávy alebo konzumácie čokolády či čaju?
všetky tieto látky obsahujú alkaloidy a neradíme ich medzi drogy-halucinogény (na rozdiel napr. od alkoholu).

jazykovú a gramatickú stránku otázky radšej nekomentujem.

ivzez

Cigarety nejsou droga, ale obsahují drogu – nikotin.

@Mojitek:
Mezi drogy se neřadí pouze halucinogenní látky, patří
mezi ně i mnoho dalších látek – např. nikotin, kofein, …

mojitek

zdejší " věční přispěvovatelé " by si měli nejdřív zjistit co to vlastně drogy jsou …než budou za každou cenu odpovídat kvůli získání bodů. Drogy to určitě nejsou ,drogy jsou halucinogenní látka,a tabák mezi halucinogenní látky nepatří.Stejnětak tam nepatří čokoláda,káva,čaj a­pod.

e1232851@trb

můj kamarád kuřák by řekl že může přestat kdy bude chtít a hned by si šel zapálit … :D …takže nejsou 😛

lota

cigerity ne, resp. nevím, o co jde. cigarety ano.

lexx

Jsou to slabší drogy ale stát má pěkné příjmy do rozpočtu z DPH a spotřebky a tak se prodávají kdekoli a prakticky komukoli…