Jsem zvedava

a proto se ptam,jake mate profese.Jsem kucharkou cca 3O let.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já jsem poradkyně přes kosmetiku a vůně. Věnuji se tomu už 15 let.

Další odpovědi
Luss

Pracuju ve sportovnim odvetvi. Konkretne jezdectvi. A jeste konkretneji, staram se o vse spojene s vyjezdy reprezentace na zavody do zahranici. Podavani prihlasek na zavody, kontroluji kvalifikace a potrebne dokumenty treba veterinarni atesty /takze papirovani/, objednavky hotelu, ustajeni, obcas i objednavka cargo letadla nebo trajektu pro nase 4nohe kamose :)