Rokio

Jsem závislý na hraní PC her?

Tak často je nehraji. Strávím tím tak hodinu, maximálně dvě hoďky denně v průměru. Moc peněz za to neutratím. Nové PC hry si nekupuji. Pořád hraji ty staré. Spíše ale hraji online hry, kde lze kupovat herní vylepšení za reálné peníze. Teď hraji pravidelně WTLS, ale vložil jsem tam přesně 200 Kč. Odehráno mám ale stovky hodin. Také hraji online hru o upírech a tam jsem už celé měsice nevložil peníze.

Dělám to, abych si posilnil své ego. Chci se umísťovat v žebříčcích a mít silnou postavu. Chctěl bych se proslavit v herním prostředí.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mravenec

ne, nejsi

To už bych byl větší závislák i já, do her cpu peníze pro premiový obsah, abych podpořil tvůrce za dobrou hru. Takže jsi v pohodě.

Dochy

ano, jsi

Nejspíše ano. Otázkou je, zda to nějak narušuje Tvůj život a vztahy s tvým okolím. Pokud ne, je to čistě Tvoje věc.

Petr1491

ne, nejsi

Lgee

ano, jsi

Proroze 2 hodiny jsou furt hodně.

Drap

ano, jsi

Kdo hraje každý den, třeba i málo, je závislý