Jsem zamilovana..

Nevim co delat.. jsem neskutečne zamilovana do kamaráda..s kterým jsem se včera koukala na horor.. byla sranda delali sme si z toho srandu pak sme se bouchali polštářema .. byla sranda ale proste ja ho ted miluju jen je jeden velkej problem ,má holku s kterou je štastnej a miluje ji… ja jim to kazit nechci ale ta holka je moje kamoska…S kamarádem si vycházíme krásne … říkal že mu mužu říct cokoliv…dokonce je mu fuk odkad jsem hlavne prej že jsem vpohode..Já ho tak miluju …( jen až se me zepta co se deje tak ja mu napisu ze tohle mu říct nemuzu..ale on by to ze me vytáhl …a ja mu to sama napsat nemuzu protože pak ani nevim jak bych se mu koukla do oci aj jeho holce.. ja jsem totiz docela dost stydliva…mam mu to napsat aby to bylo venku nebo to v sobe mam dusit až ta laska k nemu zmizi??..coz pochybuju že to bude brzy..:'(
Doplňuji:
aLE ne při hororu proste jsem se do nej zamilovala…ale pokud tady nikdo nemá nejakou normální odpoved nehodlám číst ty vase keci..potřebuju jen pomoct…

Nejlepší odpověď
ReHu

A jak chceš pomoct? S čím? Raději si to nech pro sebe.
A ta jeho holka se s vámi na horor nedívala? Kde byla? Proč nebyli spolu?

Další odpovědi
Terryle

Jsi trošku přidrzlá – když se ptáš, tak musíš čekat různý odpovědi. Stěžovat si pak, že ti vykládáme „keci“, je trošku divný. Tím spíš u takovýhohle problému, kde se prostě spolehlivě poradit nedá – každej je jinej. Na lásku univerzální rada není.
Pokud ses „zamilovala“ včera, tak to dost možná je jen poblouznění a zakoukání. Možná se s kamarádem uvidíš zítra, on bude mít trošku jinak naležený vlasy a zjistíš, že se ti najednou nelíbí jako kluk a že ho zase bereš jako fajn kamaráda. Dost často takovýhle velerychlý zamilování taky velerychle vyprchá.
Pokud tě to bude držet dýl, tak máš problém. Já bych v tvé situaci držela pusu a kamarádovi bych o zamilování NEŘÍKALA. Pravděpodobně tím kamarádství utrpí nebo i skončí – kluci jsou v tomhle docela lekaví.
Doplňuji:
Ono je důležitý i to, že ses „zamilovala“ zrovna při hororu – kdy se člověk trochu bojí, je trochu nejistej, nervózní a snaží se chytit nějaké jistoty nebo bezpečí. Prostě pár dní počkej, co to udělá – třeba to odezní.

WeeBear

Pokud nepotřebuješ číst naše „kecI“, tak proč to tady vůbec píšeš? Toť pro mě záhada.

Opravdové lásky nemizí ze dne na den, jak se bojíš. A taky si uvědom podstatnou věc – tím, že byste se dali dohromady a nevyšlo to, tak riskuješ vaše pozdější kamarádství, resp. už by to nebylo jako dřív, nemusí to nutně dopadnout špatně, ale přece,.. Jednej rozvážně. Poraď se se srdcem, i rozumem. A pokud má holku, tak bych to zatím nehrotila – i když chápu, že zakázané ovoce chutná nejlépe.

venkovan

V lásce, zamilovanosti chceš pomoci? To se nedá, všechny rady zamilovaný hází za hlavu.
Ale zkus se několikrát nadechnout, vydechnout, pousmát, představit si trochu jak by to mohlo být a potom to nejhlavnější – pokud má svoji holku a je to tvoje kamarádka – přej jim jejich lásku a zůstaň u té své platonické.
Je to sice makačka na „bednu“ (hlavu) a hormony, ale přátelství mezi dívkami je vzácné, tak si ho chraň a neznič si ho tím, že jí ublížíš tím, že jí přebereš jejího kluka.
Ona ta zamilovanost za chvíli vyprší a místo ní nastoupí výčitka, že jsi ztratila kamarádku a ještě jí ublížila.
A abysi neudělala nějakou blbost, která by tě mrzela, vyhýbej se příště podobným chvílím, kdy budete spolu sami.
Mimochodem, včera ti to někdo předpovídal, že ten horor takto může dopadnout.

Makina

To je zajímavé se do sebe zamilovat při hororu…:-) a podle toho jak to popisuješ, tak je to taková dosti hororová láska, co…

Všeználek

Myslím že když má holku se kterou je šťastný,tak jí kvuli tobě neopustí.
Prostě tě to bude žrát do té doby,než najdeš někoho jiného.

No a kdyby si mu to napsala myslím že by se nic nestalo,pokud bys ho nechtěla přebrat tvojí kamarádce.

Můj názor.

IK

zkus říct že je ti velmi sympatický, nebo že si s ním rozumíš a nechceš aby to kamarádce vadilo. Určitě taky něco cítí a bude to chápat…horší že taky něco asi cítí kamarádka a že ta to bude chápat méně. Ale pokud si začnete šuškat spolu bez ní, tak o ni příjdete asi oba.