tomcojan

Jsem z ústeckého kraje, mám vystudované pozemní stavitelství + jazykový kurz (AJ) + rok praxe můžu si najít práci?

Jsem z ústeckého kraje, mám vystudovanou SPŠS a OA v Kadani obor pozemní stavitelství + roční jazykový kurz AJ a jsem obecně šikovný, celkem pohledný, maximálně komunikativní, společenský a dokážu se velice rychle přizpůsobit v divočině, mám šanci si najít práci ?? a proč mi přijde že pracuje každý druhý blbec a já ne?? (omlouvám se všem dotčeným)

Odpovědi
Orange

Jasně že jo. Jen omez tu samochválu, protože tím akorát každého naštveš.

aramah

Jeden by se až divil že?
Tak nadaný,šikovný, zábavný a je to houby platné,že by nahoře byl samej blb? 🙂

pusinka50

Nespletl jsi to tu se seznamkou? koukej mazat na úřad práce, takový „pohledný“ šikulka určitě bude mít štěstí