Vačičanda

Jsem úplně neschopná!?

Dotaz, který si možná pokládá mraky lidí…
Mě by ovšem zajímalo, zda se s tím dá něco dělat…
Takže: jak mohu změnit sebe, své chování, své jednání, myšlení…
Neunesu pozornost, červenám se a klepou se mi ruce při placení v obchodě… Oběd s kolegyněmi z práce je celkem v pohodě, jakmile je tam ovšem někdo další… Jsem zpocená jako myš a nedokážu se soustředit ani na žvýkání, leda tak něco rozlít… Nevypadne ze mě žádná kloudná myšlenka. Porada v práci? Dostanu na hodinu zatmění mysli… Mám 4letého syna, styl nezodpovědné výchovy právě řeším, ale nerada bych mu předala i další vadné rysy… Tak jak na mě? Poradíte?!

Nejlepší odpověď
kenyrts

Já si osobně myslím,že je to jenom a jenom v mysli a v důvěře v sama sebe.Doporučoval bych psychologa(raději psycholožku)určitě vám s toho pomůže,držím palce.

Další odpovědi
pejska

ahoj mám stejný problém ,tedy s tím jídlem,
rozklepou se mi ruce při jídle a to někdy i doma, když jím s rodinou,lidi taky moc nemusím,sestra tyhle problémy řešila na psychiatrii,já jsem si pořídila pesana,mazlíka a moc mi to pomáhá.Taky je potřeba se hodně sama chválit jak je člověk šikovný.A procházky co nejvíc .Držím palečky.

xyzz

Celý život a je mi dost se podcenuji.Přesto jsem vychovala dceru sama.Stala se velmi samostatnou.Hlavně se neděste nad každou maličkostí.Dejte si to jako nejvyšší prioritu pro dítě ,ale hlavně pro sebe.

Zdroj: xyzz