Jsem úplně neschopná!?

Dotaz, který si možná pokládá mraky lidí...
Mě by ovšem zajímalo, zda se s tím dá něco dělat...
Takže: jak mohu změnit sebe, své chování, své jednání, myšlení...
Neunesu pozornost, červenám se a klepou se mi ruce při placení v obchodě... Oběd s kolegyněmi z práce je celkem v pohodě, jakmile je tam ovšem někdo další... Jsem zpocená jako myš a nedokážu se soustředit ani na žvýkání, leda tak něco rozlít... Nevypadne ze mě žádná kloudná myšlenka. Porada v práci? Dostanu na hodinu zatmění mysli... Mám 4letého syna, styl nezodpovědné výchovy právě řeším, ale nerada bych mu předala i další vadné rysy... Tak jak na mě? Poradíte?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já si osobně myslím,že je to jenom a jenom v mysli a v důvěře v sama sebe.Doporučoval bych psychologa(raději psycholožku)určitě vám s toho pomůže,držím palce.

Další odpovědi:

ahoj mám stejný problém ,tedy s tím jídlem,
rozklepou se mi ruce při jídle a to někdy i doma, když jím s rodinou,lidi taky moc nemusím,sestra tyhle problémy řešila na psychiatrii,já jsem si pořídila pesana,mazlíka a moc mi to pomáhá.Taky je potřeba se hodně sama chválit jak je člověk šikovný.A procházky co nejvíc .Držím palečky.

Celý život a je mi dost se podcenuji.Přesto jsem vychovala dceru sama.Stala se velmi samostatnou.Hlavně se neděste nad každou maličkostí.Dejte si to jako nejvyšší prioritu pro dítě ,ale hlavně pro sebe.

Zdroj: xyzz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.