Oprah

Jsem svobodná maminka se dvěma malými dětmi(1 a 2,5 roku),chtěla bych vědět na co mám od sociálky nárok.

Bývalý přítel na děti nechce platit,k soudu teprve půjdeme,nemá tedy ještě určenou výši alimentů,byla jsem na sociálce a žádala jsem různé přídavky,příspěvky a podobně,ale přiznaly mi pouze SOCIÁLNÍ PŘÍPLATEK 937 kč,což se mi zdá dost málo,jiné maminky dostávají 3000 kč a více,může mi někdo poradit na co vše si můžu žádat?Slyšela jsem že i na uhlí,na oblečení,na bydlení apod.

Odpovědi
standa

Sociální příplatek už máte, na přídavky na děti a na rodičovský příspěvek máte nepochybně nárok a zbývá ještě příspěvek na bydlení…

Zajděte na úřad a podejte žádosti, určitě Vám to výjde.