Nicoolas

Jsem psaný v rodném listě jako otec co mě čeká z právního hlediska po rozchodu s přítelkiní děkuji moc předem:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Výživné na dítě je samozřejmostí. Dále je tady ještě morální povinnost podílet se na výchově dítěte, tudíž dohodnout si kdy a kde si budete dítě předávat, jak se budete spolupodílet na mimořádných výdajích atd. Doporučuji kontaktovat sociální pracovnici a probrat s ní podrobnosti.

Další odpovědi
Ella

budete platit alimenty…

Damiana

Alimenty.
Škoda, že když už máš ten rodný list, tak nesháníš místo informací o tom, co bude po rozchodu, spíš něco o svatbě.

Mapel

Jinými slovy alimenty, pokud si nevezmeš dítě do vlastní péče. Pak bude platit přítelkyně.

Drap

Hlavně placení výživného