Jsem paranoidní, když...

Jsem paranoidní, když si myslím, že současná situace okolo (okurkového) viru byla vyvolána záměrně kvůli odvrácení pozornosti od aktuálního "revolučního" dění na jihu Evropy?

V předních českých online denících (noviny nekupuju) se v sekci Zahraničí(potažmo Evropa) dočítáme především o viru, ale o těchto protestech, jejichž průběh je velmi zajímavý (a ryze nedemokratický), se prostě nedočteme.

Vládnoucí garnitura se bojí, že by se i zde mohly strhnout masové vlny protestů, protože všichni víme, že si máme nač stěžovat! Situace je tady bídná, politici si s námi vytírají a protesty ve Španělsku, či Řecku (nově snad i ve Francii) by mohly být spouštěčem podobných akcí i u nás (resp. v ostatních "demokratických" státech unie), což se jim samozřejmě nelíbí, použijí tedy své páky v těchto médiích.
Doplňuji:
Něco málo o tématu jsem teď našel například zde: http://www.czechfreepress.info /…

Takže na tom možná i něco bude, což je tedy dosti smutné :( Všude se ohánějí termíny jako demokracie a svoboda, ale realita je vlastně ne nepodobná totalitním režimům. Opravdová svoboda asi nikdy existovat nebude :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Paranoidní určitě nejsi.Dnes je možné úplně všechno,vůbec bych se tomu nedivila.Všechno se vším souvisí,to bychom se asi hodně divili,co dokáže a už dokázala vládnoucí garnitura vymyslet,o čem my ani nevíme!!!!!!
Doplňuji:
Nazvala bych to "totalitní otrokářský kapitalismus",demokracie a svoboda tady existuje snad jen pro někoho,ale svých práv se slušný člověk nedovolá!

Další odpovědi:

Zlatý

On je dneska takhle paranoidní skoro každej - vliv médií se dost přeceňuje. Média nám můžou říkat, O ČEM přemýšlet, ale ne JAK a CO si myslet... takže jakákoli obrovská mediální snaha se může minout účinkem. A čím větší konspirace by to byla, tím těžkopádnější, dražší a přitom s nejistým účinkem - neee, fakt ne.

Demonstrace a protesty ve fakt masovým rozsahu u nás nečekejte. Nemůžeme srovnávat arabské země nebo jižní Evropu a nás - to jsou jiné mentality. Jižani jsou prostě divočejší, ať se nám to líbí nebo ne. U nás lidi kecají, kecají, mrmlají, k akci se vykope málokdo. Na demonstraci se skoro nikomu nechce. Myslím, že aby se to změnilo, trvalo by to ještě další roky... a politci na tuhle českou pohodlnost a hodposdský kecání spolíhají :)

Zlatý

Hodnotit co,kdo,kde, a proč nebudu,stejně by to k ničemu nebylo,ale okůrky,rajčata a jinou zeleninu a ovoce,jsem jíst nepřestal.Tak uvidím. :)

Zlatý

hanny 2 : Ono to tak bylo nazvané již dávno, ale kdo z nás tomu tenkrát věřil. Bylo to bohužel zneužito tehdejším režimem tak jako dnešní režim zneužívá kde co.

Terryle : To přeceňování, je vlastnost lidí, média to ví a také toho zneužívají.
Neznám situaci jinde ve světě ( ale bude to podobné). U nás ale ještě doznívá přesvědčení z dob minulých že co je v novinách musí pravda protože jiná varianta povolena nebyla.

Zlatý

Hry s ľudským strachom je jedna z hlavných zbraní ekonomiky a politiky.

Bronzový

je to hnus ,co se děje,je to tak,zahrávají si z lidm,už to tady bylo kolikrát,přežijem.uvidíme co dál,já bych řekla že jste v pořádku.

Zdroj: žolík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.