bance92

Jsem od 1.9.2011 veden na ÚP.(dříve školák)O práz­dninách jsem měl brigádu asi týden.Cena 5 000 čistého.Co na to ÚP?

Doplňuji:
Psal jsem i na facebook.Prosím o doplnění odpovědí.Byl jsem školák.Od 1.9. jsem na ÚP.Brigáda:Házení písku lopatou 70Kč za/h,6 dnů=5 0­00.Těžká práce pro vás dámy.

Nejlepší odpověď
Deli

Abys nepřišel o podporu, můžeš si přivydělat max. 4000 hrubého měsíčně. Takže pokud Ti to zaměstnavatel napíše tak, žes 3 dny odpracoval v červenci a 2 v srpnu, tak asi OK. Jinak to musíš nahlásit na ÚP a bude Ti krácena podpora v nezaměstnanosti.

P.S.: Asi víc nás tu bude zajímat, kde se dá sehnat brigáda za 5000 čistého týdně? Poraď!

Doplňuji: OK, ale nic se nemění na tom, že si můžeš přivydělat do 4000 Kč hrubého za měsíc – je-li to více, ÚP to bude zajímat a jsi povinnen to nahlásit.

Další odpovědi
Ella

týden? To je dost dobrá brigáda teda…
Pokud vyděláváš víc jak 4000 kč čistého, nemáš na ÚP co dělat…