Erosion

Jsem normální, že žárlím bez důvodu? Nebo mám důvod?

Je mi 20 minulý rok jsem dostudoval a nyní už pracuji v jedné továrně u linky taková lehká práce a hodně moc zaměstnanců, ale dnes jsem zjistil, že svět je sakra malý.

Dnes ke mě na linku (je to linka ve dvou – furt se tam střídali nějací pomocníci atp., ale dnes tam dali někoho na stálo) a ten někdo je holčina kterou jsem naposledy viděl v prvním stupni základní školy, protože se poté někam odstěhovala a nyní se zase přistěhovala a skončí zrovna takhle.

Ale to není můj hlavní problém. Můj hlavní problém je ten, že se mi ani na základce (dětská láska?) nelíbila a ani teď nemám v úmyslu se jí snažit nějak sbalit, protože prostě necítím z ní to co mě přitahuje na holkách, ale proč tedy když se za ní chodil (dost často) jeden kolega a bavil se s ní proč jsem měl pocit a chtíč mu dát do držky?

Proč sakra? Vždyť já o ní zájem ani nemám opravdu jí nechci sbalit, ale vždycky když jsem uviděl jak s ní mluví, tak jsem měl vztek.

Nejlepší odpověď
bolak

Protože ty ji znáš dýl jak on, a tak máš na ni jakási vlastnická práva a nemůže si jen tak někdo přijít, a myslet si, že se s ní bude beztrestně bavit, aniž by se ti dovolil. :)

Mně se stalo před lety to samý, vlastně prakticky úplně to samý, až na to že ona tam nebyla na stálo ale byla tam na brigádě mezitím co studovala vejšku, a měl jsem prakticky stejný pocity. Taky mně nijak neimponovala, ale normálně sme se spolu bavili, a když za ní přišel kolega (kterýho já považoval za vypatlance už dávno před tím než se tam ona vyskytla) a ona se s ním začala bavit, tak sem si říkal, co si to kua dovoluje. Navíc ona se k němu chovala úplně stejně jako ke mně, a to se znali 10 minut. No nenatáh bys mu ji? xD

Žárlivost se zřejmě netýká jen lidí, do kterejch seš zamilovanej, jiný vysvětlení pro to nemám. A nebo mě možná sralo jen to, že se s ní baví takový hovado a ona v něm to hovado nevidí.

Další odpovědi
Drap

Prvně si musíš vše srovnat ve své hlavě. Pokud to uděláš, tak zřejmě najdeš odpovědi na své otázky.

Mapel

Udělej co píše Drap a rychle si najdi nějakou holku.

Elk

Zřejmě je to pozůstatek toho, že jsi ji znal dřív!
Teď se do toho montuje někdo, kdo ji zatím nezná a mohl by ji poznat alespoň o torochu líp, než Ty.
Dobá, poznávej si, já si taky budu poznávat někoho, ale jinýho.
Předse nejsem nějaký zamindrákovaný sobec, který by jí nebo jim to nedopřál.
Každý den se na ni usměju a myslím si své, věnuju se svým koníčkům i blbostem, zasportuju, pokecám na pivku atd, a jestli mi tahle práce skončí, nebo budu dělat něco jiného, tak si na takovéto malichernosti ani nevzpomenu.
Řeknu to trochu z nadsázkou a bez urážky : zanedbaný sex…?
Jak říkal Švejk : To chce klid!
Zdar!

Erosion

Musím opravdu dost poděkovat uživateli bolak, protože jsem to nechápal, ale přesně to co on napsal je to co vystihlo mou situaci.

Erosion

Elk: Tvá slova které jsi řekl mě velmi zarazili. Cituji: „Teď se do toho montuje někdo, kdo ji zatím nezná a mohl by ji poznat alespoň o trochu líp, než ty“

Myslím si, že na tomhle něco bude, protože mě to opravdu zarazilo. Já když jí viděl po tolika letech, tak jsem měl takový zvláštní pocit. Není to žádná zamilovanost, ale pocit který jsem snad ještě nikdy neměl a tak ho nedokážu definovat. Ale prostě co když řekl osud, že jí mám poznat více než na základce kde jsem o ní vůbec nic nevěděl?

A proč se do toho okamžite někdo musí s… ?