Vlcek02

Jsem jiná?

dobrý den/ahoj:)
Mám takový divny pocit ze se liším od ostatních…Holky od nas ze třídy už řeší řasenky a podobne věci.A ja natacim s lps(plastové hračky) Je mi 14 a chtěla bych se vás zeptat jestli jsem nějaká jiná nebo zaostalá?

Nejlepší odpověď
anonym

Umíš číst, počítat, rozeznáš barvy… ? Jsi normálnější než ty, co řeší řasenky!

Další odpovědi
setapouch

Ano, zjevne jsi jina. A poznas to za dvacet let, az tve spoluzacky, ktere se naucily licit se, budou zmalovane zoufale lovit zoufale stamgasty v zaplivanem baru, zatimco ty budes na vecirku v Cannes.

Nebo taky ne. Ale je to tvuj zivot, uzij si ho, nema smysl se trapit tim, co delaji ostatni.

Löwe

Samozřejmě, že ne. To bys ve 13ti už ale vědět mohla.

lexx

každej člověk je originál, já se liším od průměru snad ve všech ohledech až mám divnej pocit, dojem že na Zem vůbec nepatřím, jsem tu za trest (nebo na zkoušku) reinkarnován odněkud jinud…mám takovou knížku From elsewhere (Scott Mandelker) a potvzuje to

Minas

Každý člověk je jiný.