Kryšpín

Jsem fašista, nebo ne, souhlasím-li s některými názory Zemana?

Jsem, nebo nejsem, pan premiér, mám dojem, že v bakal-plátku Respekt mimo jiné uvedl, že Zeman nahrává fašistům, já s některými názory Zemana souhlasím, tak jsem na rozpacích. I když manželka obdivuje premiéra zvláště za to, že výhodně prodal OKD i s byty horníků za ohromnou částku 4,1 miliardy tvrdých českých, a bakalík během krátké doby prodal majetek za 10 miliard. Akorát mě mrzí, že president uvedl odstranit politika nejen volbami, ale kalašnikovem, poněvadž to je ruská zbraň, měl uvést AK 47 zbraň našich bratrů. Anebo jak to řekl před 70 lety britský premiér Churchill, – demokracie je největší bordel a odstranit neschopnéno politika, lze pouze počkat do voleb, neb samopalem. Já mám dojem, že v některých případech samopalem je to humánní velmi rychlé, než do někoho to žužlat pistolkou.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
fcoop

Nikoliv

Tak ti nevím,Kryšpíne,jes­tli si neděláš legraci......­.........
Zeman fašista nebude,on je v podstatě jen číslo.
Diagnózy.
Dovedeš si představit,že by v nějaké jiné zemi,tedy tzv. „normální“ udělal nejvyšší představitel – reprezentant – tolik a takových! prů........no-dobře.......švihů?
Představ si třeba! Camerona,jak vrávorá ve Westminsterské katedrále....­.......
Honili by ho po ulicích a neutekl by.

A tak dál.

Ten „bonmot“ s kalašnikovem­.............­.ať je Zeman v jakémkoliv stádiu,buď si jistý,že tím něco sleduje.
Vzpomeň si na ten nepodařený pokus o puč........­.....s Haškem a kumpány.
Jel v tom i nynější ministr vnitra.......­..........jak je možné,že je ministr?
A tak dál..........­.............­.nic není takové,jak to vypadá.

Další odpovědi
Klaproth

Nikoliv

Pokud jsi příznivcem Zemana, nemusíš nutně být fašista. Možných diagnóz je víc.

Emefej

Nikoliv

Zeman přece nepodporuje fašisty, on jenom říká to, co jeho voliči chtějí slyšet.

Dismas

Nikoliv

Znamená to, že nejsi vymaštěný levičák pracující v nějaké neziskovce nebo rádobyintelektálním plátku, jako většina odpůrců Zemana.

Rokio

Nikoliv

Rozhodně ne.

zjentek

Nikoliv

Pokud máš manželku opravdu rád, tak nejspíš ne.

jamar28

Nikoliv

wertos1

Nikoliv

Rocker

Nikoliv

BANAN93

Nikoliv

led

Nikoliv

Nemusíte byť práve fašista, dokonca môžte mať na problematické otázka vlastný názor.
Vaša choroba, dôvera v prevdu médií, sa môže prejaviť inými symptómami.
Zemanov kalašnikov: prezident Zeman nikdy, opakujem nikdy nenavádzal, ako tvrdia niektorí politici a médiá, zavraždiť premiera Sobotku. Vypočujte si z archívu jeho skutočné slová. Uviedol rozdiel medzi demokratickým a nedemokratickým spôsobom odstránenia politika. Som prekvapená, že po toľkých rokoch Zemana a jeho bonmoty, jeho zmysel pre humor, nepoznáte. Prakticky, len aktualizova vyjadrenie W. Churchilla (uviedli ste v otázke) do dnešnej politickej situácie v ČR.

cyklista

Nikoliv

mojitek

Nikoliv

Z jakýho sebemenšího důvodu by měl Zeman podporovat fašisty??Taknějak nechápu :D

tforro

Nikoliv