Avatar uživatele
Kryšpín

Jsem fašista, nebo ne, souhlasím-li s některými názory Zemana?

Jsem, nebo nejsem, pan premiér, mám dojem, že v bakal-plátku Respekt mimo jiné uvedl, že Zeman nahrává fašistům, já s některými názory Zemana souhlasím, tak jsem na rozpacích. I když manželka obdivuje premiéra zvláště za to, že výhodně prodal OKD i s byty horníků za ohromnou částku 4,1 miliardy tvrdých českých, a bakalík během krátké doby prodal majetek za 10 miliard. Akorát mě mrzí, že president uvedl odstranit politika nejen volbami, ale kalašnikovem, poněvadž to je ruská zbraň, měl uvést AK 47 zbraň našich bratrů. Anebo jak to řekl před 70 lety britský premiér Churchill, – demokracie je největší bordel a odstranit neschopnéno politika, lze pouze počkat do voleb, neb samopalem. Já mám dojem, že v některých případech samopalem je to humánní velmi rychlé, než do někoho to žužlat pistolkou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Nikoliv

Tak ti nevím,Kryšpíne,jes­tli si neděláš legraci......­.........
Zeman fašista nebude,on je v podstatě jen číslo.
Diagnózy.
Dovedeš si představit,že by v nějaké jiné zemi,tedy tzv. „normální“ udělal nejvyšší představitel – reprezentant – tolik a takových! prů........no-dobře.......švihů?
Představ si třeba! Camerona,jak vrávorá ve Westminsterské katedrále....­.......
Honili by ho po ulicích a neutekl by.

A tak dál.

Ten „bonmot“ s kalašnikovem­.............­.ať je Zeman v jakémkoliv stádiu,buď si jistý,že tím něco sleduje.
Vzpomeň si na ten nepodařený pokus o puč........­.....s Haškem a kumpány.
Jel v tom i nynější ministr vnitra.......­..........jak je možné,že je ministr?
A tak dál..........­.............­.nic není takové,jak to vypadá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Nikoliv

Pokud jsi příznivcem Zemana, nemusíš nutně být fašista. Možných diagnóz je víc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Nikoliv

Zeman přece nepodporuje fašisty, on jenom říká to, co jeho voliči chtějí slyšet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dismas

Nikoliv

Znamená to, že nejsi vymaštěný levičák pracující v nějaké neziskovce nebo rádobyintelektálním plátku, jako většina odpůrců Zemana.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nikoliv

Rozhodně ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nikoliv

Pokud máš manželku opravdu rád, tak nejspíš ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jamar28

Nikoliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wertos1

Nikoliv

Nikoliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nikoliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Nikoliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nikoliv

Nemusíte byť práve fašista, dokonca môžte mať na problematické otázka vlastný názor.
Vaša choroba, dôvera v prevdu médií, sa môže prejaviť inými symptómami.
Zemanov kalašnikov: prezident Zeman nikdy, opakujem nikdy nenavádzal, ako tvrdia niektorí politici a médiá, zavraždiť premiera Sobotku. Vypočujte si z archívu jeho skutočné slová. Uviedol rozdiel medzi demokratickým a nedemokratickým spôsobom odstránenia politika. Som prekvapená, že po toľkých rokoch Zemana a jeho bonmoty, jeho zmysel pre humor, nepoznáte. Prakticky, len aktualizova vyjadrenie W. Churchilla (uviedli ste v otázke) do dnešnej politickej situácie v ČR.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cyklista

Nikoliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Nikoliv

Z jakýho sebemenšího důvodu by měl Zeman podporovat fašisty??Taknějak nechápu :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Nikoliv

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek