Molva

Jak se jmenoval černoch z „devadesátek“, který zpíval o paradoxu hanlivého významu slova „barevnej“?

Nevzpomene si někdo na jméno interpreta, staršího černocha, co v 90kách promlouval v jedné skladbě něco ve smyslu, že když se narodíš, jsi bílý, když se opálíš, jsi hnědý, když se spálíš, jsi červený, když zemřeš, jsi bledý apod. a na konci říká: Tak ty mi budeš říkat, že jsem barevnej?

Úprava: Přesný text nevím, ale bylo to tak nějak.

Odpovědi
Kelt

Tak si ten text přelož do angličtiny a vyhledej si to na googlu jako text písně. Tam najdeš i interpreta.