Kiti

Jezdite na kolobezce?

Jake v tom vidite vyhody ci nevyhody oproti kolu?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to blíž k zemi..
lépe se nastupuje a vystupuje
celkově je koloběžka skladnější
Můžeš střídat nohy podle libosti.

Další odpovědi
Kepler

Jako nevýhody vidím, že při jízdě musíš stát a to ještě na jedné noze, je to fyzicky náročnější a jede to pomaleji. Taky na koloběžce toho moc neodvezeš oproti kolu. No a do kopce je to téměř nepoužitelné.

yuko

Jezdim na kole. V Norsku jezdi na kolobezkach mladi, stari, stihli, tlusti. Na kolobezce jsem jezdivala rada jako holka, ale jen po rovine a z kopce. Mozna se na kole citim bezpecneji. A musela bych stat na prave noze a odrazet se levou, naopak by mi to neslo. Pravdu ma Drap, ale nejspis si to musi kazdy vyzkouset a taky zalezi, jake trasy jezdite.