Jirka R

Existují nějaké sportovní boty na kondiční chůzi, případně jaké použít na koloběžku?

Jsem senior, věk 58, nadváha (cca 102 kg) a potřebuji pravidelně chodit pro zdraví, bohužel většinou aspoň po městě. Také zvužuji jezdit na koloběžce.

Nejlepší odpověď
tom004

Určitě existují,ale budeš muset navštívit prodejnu sportovní obuvi a zkonzultovat to s nimi.Tady by mohlo být doporučení na konkrétní obuv bráno jako reklama a porušení kodexu.

Další odpovědi
Alesh

Já bych zkusil nějaký sport, trošku to zmapovat, pobavit se s prodejci, udělat si vlastní názor. Boty musí sednout a být dobře udělané, zpracované, což se samozřejmě projeví i v ceně. Já bych zkusil třeba něco ve stylu viz zdroj. Hudysport je v každém větším městě, má vcelku dobré ceny a většinou dobře radící personál. Určitě bych se tam šel mrknout, seznam poboček budou mít též na stránkách.

Zdroj: http://www.hu­dy.cz/turistic­ka_obuv_panska/60501,re­negade-ii-gtx--lo-men.html