Pokročilý

Jestliže mám dům v hodnotě nad 2 miliony znamená to, že jsem milionář?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Milionarom je každý, ktorého majetok (nehnuteľný i hnuteľný) + hotovosť spolu s peniazmi v banke predstavujú hodnotu vyššiu než 1 milion peňazí.
(napríklad malý český jedno-dvoj-milionar v susedných krajinách s €uro ešte nemusí byť považovaný za milionára podľa domácej meny.)
Tí naozajstní milionári väčšiu časť hodnoty majú v majetku... peniaze musia "pracovať" nie hlivieť v bankovom šuplíku, či pod matracom

Další odpovědi:

Já si pod pojmem milionář spíše představuji někoho, kdo má milion a více peněz volně k použití a nemusí si kvůli tomu prodat střechu nad hlavou.

Bronzový

Ano. Ono je těch korunových milionářů daleko víc, než se myslí. Třeba www.motejlek.com v seznamu nejbohatších Čechů píše jen lidi s majetkem od 750 milionů nahoru ;-) ...

Zlatý

jestli se ti takovej dům sype na hlavu a vyžaduje další meloun na údržbu a ty jej nemáš, znamená to, že seš v pr.deli stejně jako když máš LaFerrari a nemáš benzín ..nebo když máš statek a oběsí se ti koza, ty milionářu jeden

Zlatý

A nejsi ?

Zlatý

Za opravdového milionáře se např. může považovat vlastník bytu, který pronajímá, svého bydla na něž tvoří oprávky, majitel pozemků zhodnocujících se ročně na ceně a přinášející pachtovné, ziskových akcií s vyplácenou dividendou nebo portfolia kvalitních investičních fondů. Hotovost pak má uloženu tak, aby výnosy z krátkých peněz alespoň pokrývaly inflaci.

Mame dum s trzni hodnotou 6800000. Po amortizaci je cena okolo 2500000 a jako milionar si nepripadam :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.