Avatar uživatele
T3NY

Jestliže mám dům v hodnotě nad 2 miliony znamená to, že jsem milionář?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3530 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Milionarom je každý, ktorého majetok (nehnuteľný i hnuteľný) + hotovosť spolu s peniazmi v banke predstavujú hodnotu vyššiu než 1 milion peňazí.
(napríklad malý český jedno-dvoj-milionar v susedných krajinách s €uro ešte nemusí byť považovaný za milionára podľa domácej meny.)
Tí naozajstní milionári väčšiu časť hodnoty majú v majetku… peniaze musia „pracovať“ nie hlivieť v bankovom šuplíku, či pod matracom

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jita Vava

Já si pod pojmem milionář spíše představuji někoho, kdo má milion a více peněz volně k použití a nemusí si kvůli tomu prodat střechu nad hlavou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Ano. Ono je těch korunových milionářů daleko víc, než se myslí. Třeba www.motejlek.com v seznamu nejbohatších Čechů píše jen lidi s majetkem od 750 milionů nahoru 😉 …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jestli se ti takovej dům sype na hlavu a vyžaduje další meloun na údržbu a ty jej nemáš, znamená to, že seš v pr.deli stejně jako když máš LaFerrari a nemáš benzín ..nebo když máš statek a oběsí se ti koza, ty milionářu jeden

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A nejsi ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Za opravdového milionáře se např. může považovat vlastník bytu, který pronajímá, svého bydla na něž tvoří oprávky, majitel pozemků zhodnocujících se ročně na ceně a přinášející pachtovné, ziskových akcií s vyplácenou dividendou nebo portfolia kvalitních investičních fondů. Hotovost pak má uloženu tak, aby výnosy z krátkých peněz alespoň pokrývaly inflaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Afterrain

Mame dum s trzni hodnotou 6800000. Po amortizaci je cena okolo 2500000 a jako milionar si nepripadam 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek