marta52

ještě se vracím k infračervenému připojení mobilu a počítače, nevíte náhodou, jakou rychlost nastavit,

já jsem nastavila nejrychlejší a přitom za dvě hodiny nebyla stažena ani jedna fotka
Doplňuji:
nakonec se mi přece jen podařilo fotky stáhnout, ale musela jsem je stahovat po jedné, přes infra port, ony jsou sice mrňavé, vlastně k nepotřebě, ale já jsem prostě beran a když mi něco nejde, tak mi to prostě nedá a zkouším to pořád dokola, děkuji všem, kteří jste mně radili a až nebudu zase vědět jak dál, tak opět přijdu

Odpovědi
anonym

Jestli za dvě hodiny nebyla stažena ani jedna fotka tak je něco špatně. Jak už jsem psal, rychlost přenosu dat přes IrDA je 14 kB za sekundu. Za hodinu by se tedy měly stáhnout desítky větších fotek.. Lepší zkusit jestli to nejde přes kabel. Tohle bych asi vzdal.