ReHu

Ještě máte vánoční cukroví? Do kdy vám vydrží? Já ho dorazila dnes 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě něco máme. Kolik a jak dlouho vydrží netuším. Kdybych měl pod patronátem cukroví já, tak už by dávno žádné nebylo

Další odpovědi
anonym

Nesnědené cukroví odpočívá v mrazáku a bude použito na velikonoce. Po rozmrazení je jako čerstvé. Už se těším na své oblíbené.

balca

už nemáme.

quentos

už ne, došlo asi před tejdnem :{(>

anonym

Souhlasím s Dr.BAN. U nás máme cukroví ještě týden po Vánocích a co se do té doby nesní, dá se do mrazáku a buď na Velikonoce nebo když se náhodou nekoupí na víkend nějaká sušenka, tak se vytáhne cukroví.A máte vidět, jak všem chutná.Během chvilky je miska prázdná a nikdo neříká, JÁ NECHCI.

briketka10

mám jen zbyteček
koupených kokosek ☺

Damiana

Na to, že jsme ho neměli zas tolik, manžel byl na něj sám a dost jsem rozdala ve „vzorcích“ přátelům, vydrželo docela dlouho. Včera muž obřadně dojedl poslední tři kousky.:-)

hanulka11

Ještě je pár kousků ve špajzu v krabičce . Myslím , že je dcera sní zítra s čajem .