Cukroví do mrazáku?

Máte nějakou zkušenost s tím, že když cukroví ne a ne změknout, dá se na den do mrazák a ono dozraje? Mám tu jeden „model“ stále tvrdý, stále tvrdý… :))
Doplňuji:
Děkuji, strčím to tam hned, do vánoc snad dojde, horší to být nemůže. Bolak, rada dobrá, ale tady prší až bude sníh, využiji tvůj nápad. Jednou jsem takhle skladovala v mrazáku velké ledové kroupy, co nám napadaly v květnu a zničily budoucí úrodu.

Nejlepší odpověď
manon

Jestli bude stačit den nevím, ale jedla jsem cukroví uskladněné v mrazáku asi po dvou měsících a bylo perfektně „zralé“. Za pokus nic nedáš.

Další odpovědi
tom004

Do mrazáku dáváme cukroví co zbývá po svátcích. Za měsíc i víc se nechá rozmrazit a je skvělé, a nejen cukroví. Ale použít mrazák jako „dozrávač“, to nevím, ale mohlo by to fungovat. Jdu to vyzkoušet. Toho ještě správně „nenavlhlého“ najdu dost. Možná další dobrý nápad. 🙂

bolak

Nemám.

Mně se líbí že se mě tu lidé ptají jestli mám zkušenost, čili já můžu odpovědět že nemám a je to taky dobře, taky pomůžu :)

Bohemico, mrazák mám teď prázdnej, ale v zimě ho jako každý rok napěchuju sněhovejma koulema, který mi v něm musej vydržet až do léta. Totiž, když v létě zazvoní návštěva, a já vyjdu ven, chvíli se s nima bavim a zničeho nic po nich začnu v 30 stupňovým vedru házet sněhový koule, tak koukaj jako blázni.

hanulka11

dej ho do krabice a dej k němu jablko rozkrojené – za pár dní bude jedlé

johana 56

Že mrazák může fungovat jako „dozrávačka“ je možné,ale jeden den by asi nestačil.Osobně pár krabiček cukroví dávám zmrazit hned po upečení a naplnění, v únoru chutná výborně hlavně ořechové.

GM

Jako dozrávačku používám balkon, cukroví naskládám do krabice, tu vložím do igelitového pytle a dobře uzavřu, jedlé je po 2–3 dnech.

johana 56

No jo,kam se hrabe krabička cukroví na bolakovy mražené koule.
(Pochopitelně ty sněhové!!!)

manon

bolak: Pomáháš. Procvičuješ mi bránici :D Máš za to jeden zdravej, NEHNIJÍCÍ palec :)

anonym

manon: naprostý souhlas! Lepší jeden bolak než dva suchoprdi.