Avatar uživatele
anonym

Cukroví do mrazáku?

Máte nějakou zkušenost s tím, že když cukroví ne a ne změknout, dá se na den do mrazák a ono dozraje? Mám tu jeden „model“ stále tvrdý, stále tvrdý… :))
Doplňuji:
Děkuji, strčím to tam hned, do vánoc snad dojde, horší to být nemůže. Bolak, rada dobrá, ale tady prší až bude sníh, využiji tvůj nápad. Jednou jsem takhle skladovala v mrazáku velké ledové kroupy, co nám napadaly v květnu a zničily budoucí úrodu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, tom004, anonym, Damiana, anonym, anonym před 4144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Jestli bude stačit den nevím, ale jedla jsem cukroví uskladněné v mrazáku asi po dvou měsících a bylo perfektně „zralé“. Za pokus nic nedáš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Do mrazáku dáváme cukroví co zbývá po svátcích. Za měsíc i víc se nechá rozmrazit a je skvělé, a nejen cukroví. Ale použít mrazák jako „dozrávač“, to nevím, ale mohlo by to fungovat. Jdu to vyzkoušet. Toho ještě správně „nenavlhlého“ najdu dost. Možná další dobrý nápad. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Nemám.

Mně se líbí že se mě tu lidé ptají jestli mám zkušenost, čili já můžu odpovědět že nemám a je to taky dobře, taky pomůžu :)

Bohemico, mrazák mám teď prázdnej, ale v zimě ho jako každý rok napěchuju sněhovejma koulema, který mi v něm musej vydržet až do léta. Totiž, když v létě zazvoní návštěva, a já vyjdu ven, chvíli se s nima bavim a zničeho nic po nich začnu v 30 stupňovým vedru házet sněhový koule, tak koukaj jako blázni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

dej ho do krabice a dej k němu jablko rozkrojené – za pár dní bude jedlé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Že mrazák může fungovat jako „dozrávačka“ je možné,ale jeden den by asi nestačil.Osobně pár krabiček cukroví dávám zmrazit hned po upečení a naplnění, v únoru chutná výborně hlavně ořechové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jako dozrávačku používám balkon, cukroví naskládám do krabice, tu vložím do igelitového pytle a dobře uzavřu, jedlé je po 2–3 dnech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

No jo,kam se hrabe krabička cukroví na bolakovy mražené koule.
(Pochopitelně ty sněhové!!!)

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Pomáháš. Procvičuješ mi bránici :D Máš za to jeden zdravej, NEHNIJÍCÍ palec :)

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

manon: naprostý souhlas! Lepší jeden bolak než dva suchoprdi.

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek