libuska

Ještě k České poště…

Děkuji všem,kteří se ozvali.Doplňuji,že jsem měla předměty zabalené každý zvlášť v 2mm molitanu a ještě v "bublinkaté fólii.Uzavřeny byly v pevné krabici vystužené těmi bílými lehkými a pevnými deskami.Taky si nemohu vzpomenout na název poly…
Teď to má v řešení pošta.Až se to vyjasní tak dám vědět. Libuška

Nejlepší odpověď
kropitko

Něco jsem Vám našla,označení na balíku Křehké
Pošta zachází se zásilkou se zvláštní opatrnosti. Lze využít u zásilek do 10 kg. 25 ,–kč

Zdroj: http://www.cpos­t.cz/cz/sluzby/ba­liky/cr/cenny-balik-id245/