petra15

Jen pro moderni, vzdelane zeny z velkeho mesta; jake jsou vase zkusenosti s Urinettou ?

Kratke vysvetleni pro ty, co nevedi o co jde: Konecne prakticky vynalez pro zeny, pro „chcani vstoje“(promin­te,ale nekdy uprednostnuji ceska slova pred latinskymi).Jsou balene po 10ti,staci jedna do kabelky pro pripad,ze jste ve meste a potrebujete na „malou"a toalety jsou jako obvykle spinave,brrrr­.....Jsou z povrstveneho papiru,na jedno pouziti,vypadaji jako olejnicka-nahore otevrena a dopredu s 20cm "vodovodem“, takze v prip.,ze jste v sukni,jen stahnout kalhotky ke kolenum,rozklapnout a nasadit mezi nohy Urinettu,potom odstranit do odpadu.Coze panove?Ze jste jeste nikdy nevideli stat "sexy kocicku"s Urinettou u pisoaru?Unisexovy tarif je ale trendem budoucnosti,uz mame spolecne sauny,tak proc ne spolecne pisoary ?(Nejsem feministka,ne­navidim je)

Nejlepší odpověď
anonym

Su chlap – takže vlastní zkušenost nemám a asi ani hnedtak nezískám…
😉
Ale – vím o co jde a – pokud to holkám ulehčí situaci třeba na těch „špinavých brrr“ veřejných toaletách, ´jsem pro´. Koneckonců si aspoň holky mohou při močení pokecat tváří v tvář, ne přes stěnu kabinky…
;-D
BTW – nemám nic ani proti „unisexu“ – bude docela ´prča´ potkat u pisoáru holku, která bude v jedné ruce svírat Urinettu a v druhé rtěnku nebo řasenku…
;-D

Další odpovědi
lukas.zmizik

vidět to na vlastní oči, tak se asi pochčiju smíchy aj přesto, že v tomto ohledu jsem v jasné výhodě

iceT

A jak by to bylo v případě,že vzdělaná moderní žena z velkého města bude mít kalhoty?Stejně by si musela u pisoáru(a tedy i před muži)obnažit i zadek,hlavně v případě hodně úzkých kalhot a to by se asi žádné nechtělo.Radši skočím do šáší,tam mě nikdo okukovat nebude:-)
A i kdybych měla sukni,tak kalhotky až ke kolenům stažené na pisoárech …mmm,no nevím,nevím,nezdá se mi to zase až tak moderní

petra15

Zjentek je znacne mimo…,ale mowla, super odpoved!Je videt,ze je to gentleman, dekuji moc…

zjentek

zjentek je lopata, tan si meje ruce zásadně před chcaním, nikdy po

anonym

ty jsi dost nechutný zjentek, víš to? doufám, že tvoje odpověď bude smazána, tak jak chci

badisko

Jen pro moderni, vzdelane zeny z velkeho mesta; jake jsou vase zkusenosti s Urinettou ⇒ petra15 lol…

petra15

Hele ty chytraku, to neni nic pro tebe ! Napis radsi kloudnou odpoved, na tve LOL neni nikdo zvedavy…

badisko

ale to vis ze jo…:D