fcoop

Jen pár fotek.....

Mrkněte se,jsou zajímavé – řekl bych.

A otázka – první pocit?

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/regiony/pra­ha/fotogaleri­e/2011/11/18/vys­tava-fotografie-prazska-architektura-praha/#utm_me­dium=newsbox&ut­m_source=centrum­HP

Nejlepší odpověď
annas

Krásné fotografie, klid v ulicích působí nostalgicky. Některé záběry z doby Rakousko-Uherska. Nesrovnatelné s dneškem… Žilo se jinak, dnes pokrok ve všem …

Mám ráda černobílé fotografie.

Další odpovědi
anonym

Je to zvláštní,ale napadl mě film Jára Cimrman ležící,spící.Moji prarodiče a v Praze bejvávalo blaze.Já vím,mimo mísu,ale to mě napadlo.

www

Nostalgie.
Kerberus promiň, psali jsme současně 😁

hanulka11

klidná Praha, žádný smog , krása ......

mosoj

Pohoda a klid. Radost z pobytu.
Není třeba chodit tak daleko do historie.
Mám podobně působící fotky ze šedesátých let minulého století.

Dnes stres a útěk domů, alespoň pro mě.