Jednali jste někdy „zbrkle“ ? Jaké to mělo důsledky?

Nejlepší odpověď
gecco

Dost často…
Většinou jsem pak ´ztratil půdu pod nohama´ a ´dopadl na držku´…
😉
V podstatě ničeho nelituju…
😉

Další odpovědi
tony2412

Jasně že ano a pak bych si nejradši nafackoval,když jsem se pak nad tím v klidu zamyslel,tak jsem zjistil že jsem se mohl rozhodnout úplně jinak,ale nikdy to naštěstí nebylo nic fatálního i když asi někdy v budoucnu…

anonym

Dost často,důsledky jsem si nesl sám.

talka

Často zbrkle odkliknu zprávu a pak se omlouvám.

štamgast

No jéje, ale na důsledky si už přesně nevzpomenu.

sendyy

Skoro pořad a vždycky nato doplacim

anonym

Cokoliv sem napíšu, tak zapocenec nahlásí,prý vulgarity a proti komu?Proti všemi milovanému sebevrahovi Z Plzně?Že by svatá válka?Ještě, že jedu na konferenci do Žiliny.

Hlavně až tu nebudu, tak nezapomeňte otravovat všechny kolem, protože vy můžete všechno a ne, že vás napadne se polepšit!To byste pak mohl být důležitý jako nákaza zánětu mozkových blan!…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.