Hanzelka

Jeden chlap dokázal nespat 11 dní. Nevíte, jestli si psal nějaký deník? Popřípadě kde ho na internetu najdu?

Za odpovědi díky! :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

štúdia včítane popísania experimentu je v Sleep Deprivation, Psychosis and Mental Efficiency (v časopise Psychiatric Times).

viac prípadne hľadajte na https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=+Randy+Gar­dner&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=m4X0VP_5HIf­tUu-shIgI#safe=of­f&q=randy+gar­dner+record (Približný počet výsledkov: 473 000 (0,49 sekúnd))

;-Q

Další odpovědi
Xantyp

nevím