Je zde někdo,komu pomohl inspektorát práce? S jakým problémem?Děkuji.

Doplňuji:
Myslím pomoc,proti nesprávným praktikám zaměstnavatelů.Mám pocit,že je to tak ,jak je psáno v odpovědi nad Vámi. Ty.Ty.Ty a Bu.Bu. Bu. Nic víc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Obrátila jsem se na Insp. práce ohledně brigády, byla jsem v evidenci ÚP a pracovnice chtala smlouvu, legálně vše nahlášeno. Vedoucí provozovny restaurace mi jen sdělila, že mi ji dá v průběhu brigády. Po 3 měsících, kdy jsem skončila mi ji nedala a když jsem řekla, že ji potřebuji pro ÚP byla rozčílená a že si ji musím zaplatit, nebo účetní má již mé doklady uloženy (no prostě plácala kraviny) Šla jsem na ÚP a vše jim řekla, jak se chová pí. vedoucí a tam mne odkázali na inspektorát. Oni udělali hloubkovou kontrolu a protože paní vedoucí je známá po celém okrese a nabídla kávu, zákusky a oběd, vyšla z toho jen s napomenutím, jako asi tytyty.

Další odpovědi:

Zlatý

Copak podobné úřady jsou od toho, aby někomu pomáhaly?

To, co si dovolí zaměstnavatel k zaměstnanci nemůže určovat žádný úřad. To je dáno mírou nezaměstnanosti a odvozeně tím, co si lidé ještě nechají líbit.

Bronzový

Od nás někdo ze zaměstnanců poslal kontrolu z inspektorátu na zaměstnavatele.Dopadlo to tak,že /pokud tam nějaká kontrola byla),tak se nedělo vůbec nic.Zaměstnavatel nás dál všechny vesele okrádá na výplatách a to s úsměvem.Podle mě je celý inspektorát úplně k ničemu.Jsou to darmožrouti,kteří žijí z našich daní.

Diskuze k otázce

Mája1910

Haha :-(((((((((((......bylo nás 6 z jedné firmy,paní nás přijala,vyslechla,byla zhnusena praktikami našeho zaměstnavatele a slíbila, že náš podnět protlačí,aby se tímhle případem zabývali.Před 3 týdny mi volala ****,která případ dostala k prošetření,už v telefonu děs a hrůza,dnes ve schránce informace o kontrole - resumé - oni jsou úžasní,kráva největší jsem já....Takže UŽ NIKDY VÍC,nicméně ty stovky inspektorů,kteří jsou úplně na nic,z našich daní uživíme, ne?

marpet

Souhlísím s roxy52.Mám pocit,že si lidé musejí nechat líbit vše.Takové rady,najít si jinou práci atd.Ono v 50letech to tak jednoduché není.
Halda-je zaměstnanec,nebo zaměstnavatel?

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.