zjentek

Je zde na poradně někdo, kdo i v současnosti stále ještě sleduje v historii tak populární televizní vysílání?

Kdo tak říkajíc kouká do televize, nebo na televizi. Děkuju.

Drape a ty dokážeš vnímat DVĚ věcí najednou???

Jsi si jistý že pod tvým nickem je chlap?

Nejlepší odpověď
Drap

Občas. Používám televizi jako pozadí při práci.

Další odpovědi
da ny

Ano.
Bedna běží stále, jako kulisa.
Tu a tam k ní i usednu.
Většinou, během různých aktivit, jen poslouchám.
Když k ní sednu, vyberu si program (kanál), sem tam zachytím velmi užitečné
rady, informace a inspiraci. 😉.

aliendrone

I když prolhanou bedýnku již DLOUHO nemám v inventáři (dokonce už ani TV kartu do kompu, stejně jsem při občasném reinstalu Widlí k ní nenahrával ani ovladače a po přechodu na DVBT 2 ztratila i teoretický smysl), tak NEUNIKNEŠ! 😕

Mnoho známých ji stále má, přijdeš a hned Svinír Germán nechává vybouchnout wagen (PRECIZNĚ, po říšskoněmecku, žádný low cost emerický čmoudíky)! Vzápětí Fuck Norris kopem z otočky katapultuje kamión na Mars a pokud si ještě nehraji na vítěze (místo věnce kolem krku záchodové prkénko), tak dojde i na televizní kravodajství – a TO je teprve MASAKR! (JÁ CHCI blicího smajlíka!)

Jinak má TV určitě MNOHO sledujících, to je jisté, A věř mi, že zdaleka ne všichni patří do extraligy MASOCHISTŮ. Uvaž, že ODNĚKUD se ty jejich „názory“ musí líhnout a jsem přesvědčen, že alespoň TROCHU NORMÁLNÍ jedinec to NEVYMYSLÍ. 😉 😁 😁

elkon

Televize je stálý fenomén, bez ohledu na historii.

cappuccino

Kdybych se nedivala na TV, tak ani nevim, ze Boris Becker ted dela reklamy na okna:)

Dochy

Ale jo. Občas zkouknu program a nahraju si něco co by mně zajímalo. Pak se na to mrknu např. při nádobí.

Drap

Nemám s tím problém, ruce k sledování televize nepotřebuji