Avatar uživatele
zjentek

Je zde na poradně někdo, kdo i v současnosti stále ještě sleduje v historii tak populární televizní vysílání?

Kdo tak říkajíc kouká do televize, nebo na televizi. Děkuju.


Drape a ty dokážeš vnímat DVĚ věcí najednou???

Jsi si jistý že pod tvým nickem je chlap?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 52 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Občas. Používám televizi jako pozadí při práci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Ano.
Bedna běží stále, jako kulisa.
Tu a tam k ní i usednu.
Většinou, během různých aktivit, jen poslouchám.
Když k ní sednu, vyberu si program (kanál), sem tam zachytím velmi užitečné
rady, informace a inspiraci. 😉.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

I když prolhanou bedýnku již DLOUHO nemám v inventáři (dokonce už ani TV kartu do kompu, stejně jsem při občasném reinstalu Widlí k ní nenahrával ani ovladače a po přechodu na DVBT 2 ztratila i teoretický smysl), tak NEUNIKNEŠ! 😕

Mnoho známých ji stále má, přijdeš a hned Svinír Germán nechává vybouchnout wagen (PRECIZNĚ, po říšskoněmecku, žádný low cost emerický čmoudíky)! Vzápětí Fuck Norris kopem z otočky katapultuje kamión na Mars a pokud si ještě nehraji na vítěze (místo věnce kolem krku záchodové prkénko), tak dojde i na televizní kravodajství – a TO je teprve MASAKR! (JÁ CHCI blicího smajlíka!)

Jinak má TV určitě MNOHO sledujících, to je jisté, A věř mi, že zdaleka ne všichni patří do extraligy MASOCHISTŮ. Uvaž, že ODNĚKUD se ty jejich „názory“ musí líhnout a jsem přesvědčen, že alespoň TROCHU NORMÁLNÍ jedinec to NEVYMYSLÍ. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Televize je stálý fenomén, bez ohledu na historii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Kdybych se nedivala na TV, tak ani nevim, ze Boris Becker ted dela reklamy na okna:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ale jo. Občas zkouknu program a nahraju si něco co by mně zajímalo. Pak se na to mrknu např. při nádobí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Nemám s tím problém, ruce k sledování televize nepotřebuji

Nový příspěvek