blind.clown

Je zakázáno na internetu vystavovat symbol hákového kříže, pokud se jedná o propagace svého politického smýšlení?

Na jednom serveru si uživatel dal do profilu hákový kříž na zeleném pozadí a nadto napsal, že to je jeho politické smýšlení. Je to v rozporu se zákonem? Díky.

Nejlepší odpověď
led

Internet sám o sebe je nadnárodný a nadpolitický sôsob komunikácie. Ale napriek tomu, každý užívateľ by mal dodržiavať zákony svojej krajiny

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že pod pojem politické smýšlení toho lze hodně schovat.

anonym

Pravdepodobne pujde o nekoho,kdo nema zdravy rozum,ja nevim jestli je to trestne,ale ja bych mu jich nasazela,ze by tyden spal ve stoje,tyhle gumy mam nejradeji.

anonym

Pro jami155: Až dotyčného příznivce kříže půjdete vychovávat,dejte vědět.Taky bych vychovával.