vivatis2

Je zakázané vypalovat DVD filmy?

Nejlepší odpověď
jennysh

Samozřejmě že ano.Je to nelegální,legální to bude tehdy až si za to zaplatíte.I když se třeba jedná o malou částku.
Ale jako mezi náma,vám to nikdo zakázat nemůže,leda by jste stáhnul třeba velké množství nelegalního obsahu (každodeňně) třeba 100 filmů. To už by se asi řešilo.

Ale pro vlastní potřebu,to je samozřejmost, ale Musíte mít Originál CD,nebo DVD. v tom případě že nebudete dále šířit nelegální kopie vašeho originálu.

Další odpovědi
Berušinka

Pro vlastní potřebu to prý trestné není …

arygnoc

pro vlastní potřebu to trestné není.
pokud jste alemajitelem originálního (zakoupeného) CD/DVD.
Jinak to není zákonné.

amigo

a jak je to s vypalováním filmů stažených z ULOŽ TO apod.?