Ondrej01

Stahování seriálu z ulož.to – hrozí mi něco?

Nevím jestli mi něco hrozí kdybych začal stahovat jednu sérii seriálu co jsem viděl v TV. Teď je s tou ACTA takovej bordel kolem toho, co by mi mohlo hrozit? Vězení? Pokuta? Mám strach a vždycky jsem o tohle měl, tak mi prosím napište co nejhoršího by se mi mohlo stát. Díky

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-vlastne-stahovani-filmu-z-uloz-to-a-dalsich-zdroju-trestne

Další odpovědi
Krejcík

Aha, takže můžu stahovat 50GB filmů a seriálů a jsem v pohodě? samozřejmě těch co už vyšli. Snad to chápu správně.

SonsyMite

Dělej si co chceš, to je jedno

anonym

pro vlastní potřebu je to bez problémů. Nesmíš je šířit a prodávat. ACTA, SIPA apod. neprošli

LuK4S3k CZ

Když si to stáhneš a nebudeš to šířit dál na internetu a nevypalovat a neprodávat vypálené dvd tak ne vypálit si myslím film pro vlastní potřebu můžeš ale nesmíš to prodávat nebo dávat ale když stáhneš něco zakázaného tak problémy bude mít jen ten co to na internet dal. A navíc ulož.to bylo už několikrát ve zprávách kvuly tomu že tam bylo nelegální porno a nic o filmech ve zprávách neříkaly tak je to v klidu.

hichkv

NE